wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Poznaj swoich internetowych idoli podczas spotkania influencerów w Hali Stulecia

Red Lipstick Monster (w środku) podczas konferencji Influencers Live Wrocław 2021 fot. materiały organizatorów
Red Lipstick Monster (w środku) podczas konferencji Influencers Live Wrocław 2021

Jakie są tajniki internetowej rozpoznawalności i jak przekuć ją w sukces – także finansowy? 70 rozpoznawalnych w sieci twórców pojawi się 28 i 29 maja aby rozmawiać o tym jakie są tajniki ich pracy. Wydarzenie odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu w ramach Influencers Live Wrocław. Kogo zobaczymy podczas wydarzenia i czego dowiedzą się uczestnicy spotkania?

Reklama

Influencers Live Wrocław – atrakcje dla uczestników

Wydarzenie skierowane jest do osób, które działają w social mediach, ale potrzebują kilku porad, by efektywniej się rozwijać. Podczas wykładów będzie można się dowiedzieć, jak odnieść sukces w Internecie, jak zdobyć obserwujących, jak tworzyć wartościowy kontent czy jak zarabiać poprzez swoje działania w sieci.

Na uczestników czekają konferencje powiązanie z rozwojem i monetyzacją, warsztaty artystyczne i tworzenia filmów, a także trening fitness z trenerem gwiazd Danielem Qczajem.

Modelkę i założycielkę kampanii edukacyjnej SEXED.PL, Anję Rubik, usłyszymy podczas panelu dotyczącego łamania tabu, a dokładniej o seksualności w social mediach. 

Ewa Grzelakowska (Red Lipstick Monster) poprowadzi wykład o relacji pomiędzy poruszaniem ważnych tematów a współpracami komercyjnymi. Blogerka, Ula Chincz (Ula Pedantula) opowie o budowaniu marki osobistej w sieci. Oprócz tego, odbędzie się również gala wręczenia nagród „Influencers Live Awards” przyznawanych mniej znanym twórcom. Zwycięzcy zostali wybrani podczas głosowania online.

Influencers Live Wrocław

Influencers Live Wrocław

Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Kto wystąpi na scenie podczas konferencji

Znani internetowi twórcy, którzy pojawią się na scenie:

Harmonogram wydarzenia, zapisy i więcej informacji znajduje się na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama