wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 19°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wrocławskie Pantery podejmą mistrzów Europy. Wygraj bilety na mecz Panthers Wrocław - Frankfurt Galaxy [ZAKOŃCZONY]

Bartosz Moch,
W ostatnim ligowym meczu, przeciwko Stuttgart Surge, Panthers Wrocław wrócili na zwycięską ścieżkę Łukasz Skwiot/Panthers Wrocław
W ostatnim ligowym meczu, przeciwko Stuttgart Surge, Panthers Wrocław wrócili na zwycięską ścieżkę

Mamy dla was podwójne wejściówki na hitowe starcie wrocławskich Panter. Już w najbliższą niedzielę, 31 lipca Panthers Wrocław podejmą na Stadionie Olimpijskim aktualnych mistrzów Europy - Frankfury Galaxy. Początek meczu o godz. 15.00. Odpowiedzcie na pytanie konkursowe i wygrajcie podwójne bilety na niedzielne spotkanie. Konkurs trwa do godz. 14:00 w piątek, 29 lipca.

Reklama

Choć w obecnym sezonie European League of Football drużyna Panthers Wrocław radzi sobie z różnym skutkiem, ostatnia ligowa kolejka napawa dużym optymizmem. Najlepszy polski zespół futbolu amerykańskiego przerwał passę czterech porażek z rzędu i rozbił Stuttgart Surge aż 34:0.

Kolejnym rywalem wrocławskich Panter będzie ekipa Frankfurt Galaxy, która w poprzednim sezonie wywalczyła tytuł mistrzów Starego Kontynentu. Poprzednie starcie obu drużyn zostało rozegrane 19 czerwca we Frankfurcie. Wtedy zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 47:13. Przed własną publicznością wrocławianie zamierzają jednak powalczyć o kolejną wygraną i liczą na wsparcie kibiców.

European League of Football: Panthers Wrocław vs. Frankfurt Galaxy

European League of Football: Panthers Wrocław vs. Frankfurt Galaxy

Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Spotkanie Panthers Wrocław – Frankfurt Galaxy zostanie rozegrane w niedzielę, 31 lipca, na Stadionie Olimpijskim. Początek o godz. 15.00.

Jak otrzymać bilety na mecz Panthers Wrocław - Frankfurt Galaxy

Aby wygrać podwójne zaproszenie należy odpowiedzieć na pytanie: Na jakim etapie zakończyli rozgrywki European League of Football w 2021 r. Panthers Wrocław oraz jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz sezonu 2021?

Bilety wygrają dwie pierwsze i dwie ostatnie osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Powodzenia!

NADSYŁANIE ZGŁOSZEŃ NA KONKURS ZAKOŃCZONE.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl