Darmowy turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży na ferie. Zapisy

Po raz kolejny w trakcie dolnośląskich ferii zimowych dzieci i młodzież z Wrocławia i okolic mogą rywalizować w bezpłatnych rozgrywkach piłki nożnej. Pierwsze mecze Zimowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wrocławia startują 28 stycznia 2019. Finał zawodów zaplanowano na 8 lutego. Zgłoszenia do turnieju potrwają do 23 stycznia 2019. 

  • Zimowy Turniej Piłkarski we Wrocławiu

    Zimowy Turniej Piłkarski we Wrocławiu, mat. organizatora


Zawody będą rozgrywane jak zwykle w hali Młodzieżowego Centrum Sportu przy ul. Parkowej. Zobacz, jak można zgłosić swój akces do turnieju, jakie są jego zasady i jakie nagrody przewidziano dla jego uczestników.  

Zimowy Turniej Piłkarski 2019

Zimowy Turniej Piłkarski 2019

Zawody / Dla dzieci
Termin od 28 stycznia 2019 do 8 lutego 2019

Miejsce Hala Sportowa Młodzieżowego Centrum Sportu

Zobacz

– Zimowy Turniej Piłkarski to usystematyzowane rozgrywki, przeprowadzane pod okiem profesjonalnych sędziów – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław. – To z jednej strony okazja dla trenerów i zawodników młodzieżowych zespołów piłkarskich, by sprawdzić swoje umiejętności podczas turnieju, a z drugiej możliwość zdrowego i aktywnego spędzenia ferii zimowych dla tych pasjonatów futbolu, którzy na co dzień nie trenują w klubach. Kto wie, być może i oni zostaną „wyłowieni” przez szkoleniowców profesjonalnych drużyn? – dodaje dyrektor Gęstwa.Zgłoś uwagę