Pomogą wrocławskim mamom wrócić na rynek pracy – zapisy

Pisanie CV, profesjonalny wizaż i sesja fotograficzna, porady dotyczące dress code'u oraz wykład motywacyjny – jeśli jesteś mamą i chcesz wrócić do zawodowej aktywności – zapisz się na specjalny dzień darmowych warsztatów Strefy Aktywnej Mamy z DoubleTree by Hilton Wroclaw. Kto pierwszy, ten lepszy!.


Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, zachęca do udziału w warsztatach Strefy Aktywnej Mamy, ciesząc się, że nowy hotel angażuje się w działania dla lokalnej społeczności. – Przykładamy przy tym dużą wagę do tego, by faktycznie pomagały ludziom lub wprowadzały pozytywne zmiany w otoczeniu – mówi.

Natomiast Ilona Gmytrasiewicz, koordynatorka projektu Strefy Aktywnej Mamy ze strony organizatora, czyli Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość, dodaje: – Warsztaty pomyślane są tak, by jak najbardziej przydały się mamom, które chcą powrócić na rynek pracy. Dlatego są kompletne: z pomocą profesjonalistów przygotowujemy podstawowe narzędzia, jak CV, ale wzmacniamy również pewność siebie mam i dajemy im pozytywną motywację.

Zapisy potrwają tylko kilka dni – tu dowiesz się więcej:

Strefa Aktywnej Mamy z DoubleTree by Hilton

Strefa Aktywnej Mamy z DoubleTree by Hilton

Wykład / Warsztaty / Dla rodziców
Termin 26 lipca 2016 od 10:00 do 15:00

Miejsce DoubleTree by Hilton Wroclaw

Zobacz
Zgłoś uwagę