#czytamwroclaw – pokaż nam, co czytasz

Wakacje to dla niektórych doskonały czas na nadrobienie zaległości w czytaniu. Dużo osób nie wyjeżdża na urlop bez zapasu dobrych książek w plecaku. My natomiast wciąż sprawdzamy, co się czyta we Wrocławiu w ramach akcji #czytamwroclaw.


Jeśli ostatnio wpadła Ci w ręce wyjątkowo dobra książka, lub miałaś/miałeś do czynienia z czytadłem, przez które ciężko było przebrnąć, daj znać o tym innym! We Wrocławiu trwa akcja #czytamwroclaw, w ramach której można dzielić się swoimi książkowymi typami.

Wystarczy, że na Facebooku, Instagramie lub Twitterze udostępnicie zdjęcie czytanej przez Was książki, z krótkim jej opisem, żeby inni mogli w łatwy sposób sprawdzić, po co warto sięgnąć. Pamiętajcie, że udostępnione w ten sposób posty muszą mieć status „Publicznych”.

POZNAJ NOWYCH CZYTAJĄCYCH

 

Akcja #czytamwroclaw została zainaugurowana 8 września ubiegłego roku w Międzynarodowym Dniu Walki z Analfabetyzmem. Polega ona na tym, że zaczepiamy osoby czytające książki w miejscach publicznych i zapraszamy je do przyłączenia się do akcji. Robimy im wówczas zdjęcie z książką, które okraszone krótkim opisem tego, gdzie, co i kiedy najczęściej czytają, trafia na stronę akcji www.wroclaw.pl/czytamwroclaw. Widok tradycyjnej, drukowanej książki jest w dobie smartfonów i tabletów czymś godnym wzmianki, dlatego zapraszamy do dzielenia się swoimi zdjęciami!

Zgłoś uwagę