Wenusjanki we Wrocławiu

Czwarte spotkanie przedsiębiorczych i ambitnych kobiet, chętnych odważnie realizować swoje pasje, czyli po prostu Wenusjanek, odbędzie się 29 października o godz. 18.00 w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town. Wszystkie przybyłe na spotkanie panie będą mogły w przyjemnej atmosferze wymienić się doświadczeniami i nawiązać relacje biznesowe. 

  • Wenusjanki spotkanie ambitnych kobiet sukcesu

    Celem spotkań jest integracja aktywnych i przedsiębiorczych kobiet na Dolnym Śląsku. Trzecie spotkanie Wenusjanek, fot. Maciek Margielski


Z Wenusjankami spotkają się Krystyna Bałakier, stylistka oraz blogerka modowa 50+, autorka bloga „Moda po ludzku”, prowadząca własną firmę, oraz Beata Pierzchała  dyrektor wydziału Starostwa Powiatowego we Wrocławiu, wcześniej dyrektor Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego, przez kilka lat prezes zarządu Stowarzyszenia Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku. Jednocześnie trener z dziedziny zarządzania informacją, w tym m.in. o ochronie danych osobowych. Wśród prelegentek pojawi się także Natalia Lubrano – polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, laureatka 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, która występowała z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także u boku Noviki czy Marii Peszek.

Integrują i inspirują

Celem spotkań jest integracja aktywnych i przedsiębiorczych kobiet na Dolnym Śląsku, zarówno tych, które osiągają sukcesy zawodowe, jak i tych spełniających swoje prywatne pasje.  Chcemy służyć stworzeniu płaszczyzny do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, aktywnie uczestniczących w życiu społecznym i publicznym, zarażających pasją i uśmiechem, jak i promocji pozytywnych wzorców i interesujących, lokalnych inicjatyw – mówi Agnieszka Pająk, koordynatorka spotkań Wenusjanki we Wrocławiu. – Cieszymy się bardzo, że i tym razem udało nam się zaprosić tak różne i jakże inspirujące kobiety, które chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami w branży muzycznej, społeczno-politycznej czy modowej. Już czwarty raz inicjatywa spotyka się z ogromnym zainteresowaniem pań, co sprawia, że jeszcze bardziej jesteśmy przekonane o słuszności i potrzebie regularności tego typu spotkań we Wrocławiu. Uważam również, że samo miasto potrzebuje kreatywnych, odważnych kobiet, innowacyjnych w swoich dążeniach i myśleniu, by nie tylko brały los w swoje ręce, ale i zmieniały krajobraz biznesowo-społeczny stolicy Dolnego Śląska.

Poznaj Wenusjanki osobiście

Wenusjanki to bezpłatne spotkania i o możliwości uczestnictwa nie decyduje zasobność portfela. Do tej pory łącznie wzięło w nich udział ponad 4500 kobiet w spotkaniach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Kielce czy Trójmiasto). Projekt dalej rozwija się i ma swoją kolejną inicjatywę z praktycznych umiejętności biznesowych – Akademię Wenusjanek. We wrześniu tego roku została wdrożona aplikacja mobilna, a już w grudniu zostaną zorganizowane we Wrocławiu targi branż kobiecych, Be Pretty Fair, umożliwiające zapoznania się z szeroką ofertą wystawców z różnych branż, skierowaną właśnie do kobiet

Najbliższe spotkanie Wenusjanek, 29 października, jest całkowicie bezpłatne. Obowiązują na nie zapisy do 26 października. Można to zrobić drogą e-mailową pod adresem: paulina.kiryk@wenusjanki.com.pl.

Więcej o programie i atrakcjach przeczytacie na stronie internetowej.

Zgłoś uwagę