„Cyganeria” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28.07 do godz.10


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Cyganerię z MET Opera ważne w dniu 02.08 o godz. 18 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

W ramach letnich powtórek spektakli, fani opery będą mogli zobaczyć na wielkim kinowym ekranie „Cyganerię” z The Metropolitan Opera z polskimi napisami.

Słynna The Metropolitan Opera jak co roku zaprasza na letnie retransmisje w jakości HD swoich wcześniej transmitowanych spektakli. Również latem, gdy kończy się sezon, nowojorski teatr nie zapomina o operowych fanach zgromadzonych w kinach na całym świecie i wybiera kilka cieszących się największą popularnością przedstawień transmitowanych w ubiegłych latach w ramach cyklu „The Met: Live in HD”.

Letni sezon operowy 2016 to cztery niezwykle popularne tytuły z żelaznego repertuaru, spektakle zabawne i poważne, w wykonaniu gwiazd światowej wokalistyki (w „Napoju miłosnym” występuje polski baryton Mariusz Kwiecień).  Operowe komedie reprezentować będą dzieła Donizettiego i Mozarta.  Obok nich zobaczymy dwie tragedie Pucciniego.

Dyrygent: Stefano Ranzani | Reżyseria: Franco Zeffirelli | W rolach głównych: Kristine Opolais, Vittorio Grigolo, Susanna Phillips, Massimo Cavalletti | Przedstawienie transmitowano na cały świat 05.04.2014. | Przedstawienie trwa 2 godziny i 14 minut (w tym jedna 10-minutowa przerwa).

Aby wygrać zaproszenia trzeba do czwartku 28 lipca do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Gdzie rozgrywa się akcja „Cyganerii”?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę