Creativro – Culture of

W listopadowej edycji – rozwiązania chmurowe

  • Creativro – Culture of

    Creativro – Culture of

  • fot.sxc.hu


Obecnie jesteśmy świadkami rewolucyjnych zmian w zakresie technologii informatycznych i ich miejsca w biznesie i życiu prywatnym ludzi. Co tak naprawdę ukrywa się pod nośnymi sloganami, dla kogo jest zagrożeniem, a dla kogo szansą oraz w jaki sposób mądrze korzystać z nowinek technicznych? – to główne punkty cyklu spotkań „Creativro – Culture of”.

Po pierwszym, kwietniowym, wydarzeniu poświęconym e-marketingowi, już 20 listopada br. klaster Creativro zaprasza na drugie spotkanie z cyklu, podczas którego specjaliści takich firm jak IBM, Google i e24Cloud opowiedzą o cloud computingu, bezpieczeństwie danych w chmurze, dostępnych modelach rozliczeniowych i najczęstszych błędach użytkowników.

Z drugiej strony, przedstawiciele części firm zrzeszonych w Creativro, tj. Dashdot, Mass Gravity i Joy Intermedia, przedstawią m.in. związek między technologią chmury a lepszą jakością kapitału społecznego, wpływ clouda na zwiększenie mocy obliczeniowej zwykłego laptopa, jak również sposoby minimalizowania zagrożeń.

Adresatami wydarzenia są firmy z szeroko pojętej branży e-commerce, start-upy, duże firmy z rozproszonym charakterem działalności (oddziały krajowe i międzynarodowe, przedstawiciele terenowi), małe przedsiębiorstwa, którym zależy na obniżeniu kosztów działalności oraz świeżo otwarte firmy, które od początku mogą skorzystać z dobrodziejstw chmur. Creativro – Culture of Cloud & Hosting skierowane jest również do jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz izb handlowych i gospodarczych.

Celem cyklu spotkań „Creativro – Culture of” jest inspirowanie do częstszego sięgania po nowoczesne technologie i doradzanie w rozwijaniu biznesu. W kwietniu tematem wiodącym był e-marketing, w drugiej połowie listopada – rozwiązania chmurowe, na początku przyszłego roku natomiast branża e-commerce.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie www.cultureof.pl . Wstęp bezpłatny dla jednej osoby z danej firmy/instytucji. Liczba miejsc ograniczona.

Kino Nowe Horyzonty, 20 listopada br., w godz. 9.00-14.30.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest IBM.



Zgłoś uwagę