Kolejne spotkanie z cyklu CreativeMornings Wrocław

Formuła tych wydarzeń jest stała: piątkowy poranek, miłe miejsce, interesujący gość, ciekawi ludzie i śniadanie. A to wszystko zupełnie za darmo. CreativeMorningsWRO to okazja, by dowiedzieć się więcej o rzeczach, o których często nie ma z kim zamienić słowa, i zainspirować się na tyle, by samemu stać się źródłem dobrych pomysłów dla innych.  


Czym jest CreativeMornings? To inicjatywa, której historia sięga 2008 roku. Właśnie wtedy w Nowym Jorku odbyło się pierwsze spotkanie dla osób zainteresowanych szeroko pojętą kreatywnością.

Pomysł był prosty: raz w miesiącu w wybranym miejscu organizowano śniadanie, które swoją obecnością uświetniał ciekawy przedstawiciel kultury. Przy dobrej kawie, w przyjaznej atmosferze i otoczeniu złaknionych inspiracji ludzi można było otwarcie porozmawiać z przedstawicielami kultury. CreativeMornings to okazja, by dowiedzieć się więcej o rzeczach, o których często nie ma z kim zamienić słowa, i zainspirować się na tyle, by samemu stać się źródłem dobrych pomysłów dla innych.

Idea tak prosta i jednocześnie tak ambitna okazała się strzałem w dziesiątkę. Wkrótce kolejne miasta na całym świecie podchwyciły koncepcję organizowania ciekawych spotkań z inspirującymi bohaterami przy wsparciu lokalnych sponsorów. Spotkania CreativeMornings to inicjatywa wspierana zarówno przez partnerów globalnych, takich jak: Shutterstock, Wix i MailChimp, jak i lokalnych w Polsce: firmy Brand Voice i Grupę Me & My Friends. Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkich chętnych wolontariuszy, partnerów i sponsorów, mogących pomóc w przygotowaniu spotkań i tym samym budowaniu marki CreativeMornings we Wrocławiu.

Bohaterem kolejnego spotkania jest Edward Mężyk  – czytaj więcej na go.wroclaw. Na spotkanie obowiązują zapisy.

Edward Mężyk – CreativeMorningsWRO pt. „Przypadek”

Edward Mężyk – CreativeMorningsWRO pt. „Przypadek”

Wykład / Spotkania
Termin 12 maja 2017 od 08:30 do 10:00

Miejsce TIFF Center

Zobacz

Dotychczas we Wrocławiu odbyły się trzy eventy – w styczniu głównym hasłem światowych spotkań był temat „Mystery”, czyli tajemnica i wszystko, co się z nią wiąże. Temat inspirująco rozwinął Grzegorz Bral – reżyser teatralny i współzałożyciel Teatru Pieśń Kozła. Na drugim, lutowym spotkaniu gościem specjalnym była Patrycja Obara, trenerka głosu w Muzycznej Garderobie i menedżerka Cloud Theater. W kwietniu głównym bohaterem spotkania była architektura, a gościem poranka Zbigniew Maćków.

Zgłoś uwagę