Coworking we Wrocławiu

Sprawdź ofertę centrów coworkingowych we Wrocławiu. Lista lokalizacji, adresy, telefony, strony internetowe.

CO12

CO12

ul. Łokietka 12 C
emial: info@co12.pl
Strona internetowa

Biura dla ludzi wykonujących wolne zawody, informatyków, twórców, architektów, designerów – szeroko pojętych freelancerów. CO12 gromadzi pod jednym dachem coworkerów, którzy chociaż pracują od siebie niezależnie, wspierają się nawzajem i mogą zawiązywać kontakty nie tylko towarzyskie ale przede wszystkim relacje biznesowe. Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach biznesowych dla kobiet – m.in. „kobieta biznesu”, „sukces na obcasach”.

 

BIUROLANDIA

BIUROLANDIA

ul. Robotnicza 70J
email: t.wozniak@biurolandia.pl
Strona internetowa

To 320 mkw. powierzchni biurowej, miejsce do pracy, spotkań z klientami i odpoczynku w trakcie pracy. Jest też sala konferencyjna, zaplecze kuchenne i sanitarne, parking.

 

AIP BUSINESS LINK

AIP BUSINESS LINK

Heritage Gates
ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław
mail: wroclaw@blpoland.com
tel. 71 715 28 78
Strona internetowa

Business Link to największa w Europie sieć akceleratorów biznesu. Nasza sieć posiada obecnie 10 lokalizacji w najważniejszych biznesowo miastach Polski. We Wrocławiu znajdujemy się w samym rynku.  Naszym członkom oferujemy miejsca pracy (coworking, mikrobiura) w kreatywnych przestrzeniach, które są dostępne 24h/7. Ponadto możliwość współpracy w największym ekosystemie firm w Europie (ok. 600 firm), dostęp do najlepszych mentorów i trenerów w Polsce oraz globalną akcelerację w ramach programu READY to GO.!

 

WORKBAND

WORKBAND

ul. Krasińskiego 15a/2
email: kontakt@workband.pl
Strona internetowa Workband
Workband na www.polskicoworking.pl

To 200 mkw. powierzchni biurowej dla freelancerów. Jest przestrzeń do odpoczynku, usługi biura wirtualnego i sala konferencyjna do wynajęcia.

 

IDEAPLACE

IDEAPLACE

pl. Solny 15
emial: office@ideaplace.pl
Strona internetowa Ideaplace
Ideaplace na www.polskicoworking.pl 

Profesjonalna przestrzeń coworkingowa dla ludzi kreatywnych,
dynamicznych i niezależnych. Profesjonalny sekretariat, nowoczesne zaplecze techniczne, sale do organizacji szkoleń, konferencji oraz  prezentacji miejsce do spotkań z klientami, możliwość networkingu oraz wsparcie dla Twojego biznesu.

 

BIURO HELLO

BIURO HELLO

ul. Leszczyńskiego 4 lok 25
emial: biuro@biurohello.pl
Strona internetowa 

Wirtualne biuro (z pełną obsługą i możliwością wynajmu sal konferencyjnych) adres w samym centrum Wrocławia, wspólny sekretariat, 24 godziny na dobę kontakt z biurem przez panel klienta.

 

VERDENA

VERDENA

ul. św. Jerzego 1 A
emial: info@verdena-wirtualnebiuro.pl
Strona internetowa
Verdena na www.polskicoworking.pl 

To wirtualne biuro (z pełną obsługą i możliwością wynajmu sal konferencyjnych) dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Parking.

 

mBIURO

mBIURO

pl. Solny 14 lok. 3
Strona internetowa Mbiuro
Strona internetowa Multisale

Przestrzenie biurowe, sale konferencyjne, gabinety oraz biuro na godziny dla firmy, która potrzebuje reprezentacyjnej przestrzeni. Udział w programie „Biurko dla mamy” czyli atrakcyjne ceny dla młodych mam powracających do pracy.

 

CO-MAMY

CO-MAMY

pl. św. Macieja 5, II piętro
Strona internetowa
profil na Facebooku

Przestrzeń biurowa dla rodziców z możliwością opieki nad dzieckiem, jedyny jak do tej pory coworking dla rodziców w mieście, profesjonalne opiekunki, kącik kuchenny

 

COLABORAWORK

COLABORAWORK

ul.Krasińskiego 15/4
tel. 71 795 92 95, 71 789 64 15, 505 119 509
e-mail: biuro@colaborawork.pl
Strona internetowa 

Możliwość wynajmu już od 1 godziny. Sale spotkań 2-8 osób, sala szkoleniowa 10-25 osób, biurko coworkingowe, wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji.  Odremontowana kamienica, piękne wnętrza, cisza, indywidualne podejście do klienta. Atrakcyjne ceny. Internet 50 Mb. Hablamos español. We speak English. Nous parlons francais (un petit peu).

Zajezdnia

Zajezdnia

ul. Dembowskiego 15/3
email: office@zajezdnia.co
tel. 698 848 299, 509 903 732
Strona internetowa

Zajezdnia to klimatyczna pracownia coworkingowa we Wrocławiu, mieszcząca się niedaleko zoo i Hali Stulecia. W starym domu, obok starej zajezdni tramwajowej, powstało miejsce do pracy idealne dla projektantów, architektów, programistów, copywriterów, a także dla osób zajmujących się marketingiem, tłumaczeniami i innych wykonujących wolne zawody. Zajezdnia to jednocześnie biuro, miejsce do pracy i odpoczynku, miejsce spotkań i warsztatów. W naszej wspólnej przestrzeni znajdziesz możliwość nawiązania współpracy, wymiany kontaktów oraz doświadczeń zawodowych.

Zobacz program pomocy dla rozpoczynających działalność gospodarczą >>

Zgłoś uwagę