Coaching Week Wrocław 18-23 maja

Bezpłatne wykłady, warsztaty, spotkania z coachami, a także indywidualne sesje coachingowe – to wszystko w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2015, który zorganizowany zostanie we Wrocławiu od 18 do 24 maja.

  • Coaching Week Wrocław 18-23 maja

    Coaching Week Wrocław 18-23 maja


Od 18 do 24 maja, we Wrocławiu i w kilku największych miastach w Polsce odbędzie się - Międzynarodowy Tydzień Coachingu 2015. W programie – warsztaty, wykłady i spotkania z coachami, a także indywidualne sesje coachingowe. Polską edycję Międzynarodowego Tygodnia Coachingu organizuje International Coach Federation (ICF) Poland.

Szczegółowy program spotkań we Wrocławiu i zapisy dostępne są na stronie – zobacz tutaj.

Jak zapewniają organizatorzy, w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu 2015, coś dla siebie znajdą zarówno entuzjaści, znawcy i praktycy tej metody wspierania własnego rozwoju, jak i osoby, które z coachingiem nie miały jeszcze do czynienia.

– Szczególnie tych ostatnich ucieszy sobotni Dzień Coachingu, podczas którego dowiedzą się o podstawach: jak przebiega proces coachingowy, z jakich elementów się składa, jakie są jego rodzaje i czym się różni od innych form wspierania rozwoju. Intencją tego spotkania jest budowanie i poszerzanie świadomości nt. coachingu i umożliwienie „poczucia go na własnej skórze” – informują organizatorzy.

Warsztaty i sesje prowadzone będą przez certyfikowanych coachów ICF, zajmujących się różnymi obszarami: biznes coaching, life coaching, coaching kariery… itp.

Międzynarodowy Tydzień Coachingu to doroczne, globalne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowane na całym świecie. Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach poczynionych w procesie coachingu.

Coachowie na całym świecie, w trakcie Międzynarodowego Tygodnia Coachingu, oferują pro bono, w swoich społecznościach lokalnych, szereg atrakcji i usług, by umożliwić doświadczanie coachingu i jego korzyści.

Organizatorem i głównym sponsorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA. To największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza prawie 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF skupiają się na rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.

Polską edycję Międzynarodowego Tygodnia Coachingu organizuje International Coach Federation (ICF) Poland. Celem ICF Poland jest wspieranie rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global.Zgłoś uwagę