Co powstanie obok Amazona?

Aż 75 milionów złotych kosztował teren w Bielanach Wrocławskich, który właśnie sprzedała Agencja Nieruchomości Rolnych.

  • zdjęcie ilustracyjne - ANR


Działka o powierzchni 26 hektarów sąsiaduje z Amazonem (teren pod tę inwestycję również kupiono od ANR), w Bielanach Wrocławskich. Jest świetnie położona: blisko stąd do Wrocławia, tuż obok autostrady A4, autostradowej obwodnicy Wrocławia i lotniska.
Prywatna firma za grunt zapłaciła aż 75 milionów złotych. To jedna z najwyższych transakcji na rynku nieruchomości w ostatnich latach na Dolnym Śląsku i najwyższa w historii wrocławskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych.
Nowy właściciel na razie nie chce zdradzać, co zamierza wybudować w Bielanach.
A co - w teorii - może powstać w tym miejscu? - Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na budowę hal produkcyjnych, czy magazynów. Można ten teren przeznaczyć na aktywność gospodarczą, w aspekcie szeroko rozumianej działalności usługowej, wytwórczej czy handlowej - mówi Iwona Dyszkiewicz, dyrektor wrocławskiego oddziału ANR.

W ofercie ANR ma jeszcze ok 50 tysięcy hektarów terenów przeznaczonych na cele inwestycyjne na terenie całego Dolnego Śląska, w atrakcyjnych lokalizacjach. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej ANRZgłoś uwagę