Charity Live Concert po raz drugi gra dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Kolejny koncert z cyklu Vertigo Presents: Charity Live Concert będzie można obejrzeć już w piątek 8 maja o 19.00. Po sukcesie pierwszej edycji, po raz kolejny będzie można uczestniczyć w muzycznym wydarzeniu, a zarazem wspomóc Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 


Koncert organizowany jest na rzecz Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Aby wesprzeć ten szczytny cel wystarczy wpłacić dowolną kwotę za pomocą portalu zrzutka.pl, zbiórka jest już aktywna. Podczas pierwszego koncertu online udało się zebrać ponad 17 tysięcy złotych. 

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć i wysłuchać:

  • Basi Piotrowskiej i Pawła Lisieckiego,
  • Moniki Wiśniowskiej-Basel i Tomasza Basela,
  • Pauliny Gołębiowskiej i Tomka Jędrzejewskiego.
Z każdą parą połączymy się jednocześnie online. Artyści, po kolei wykonają utwór Louisa Armstronga - What a Wonderful World a następnie, dowolnie wybrane przez siebie utwory.

Wydarzenie będzie dostępne już dziś o godz. 19.00 transmitowane na kanale Vertigo Jazz Club & Restaurant. Całość poprowadzi manager artystyczny Vertigo Piotr Karwat.

Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci w czasie pandemii koronawirusa, potrzebuje naszej pomocy. Dlatego dzięki inicjatywie Vertigo możemy spotkać się z wyjątkowymi muzycznymi interpretacjami, a przedewszystkim pomóc potrzebującymZgłoś uwagę