Charity Fashion Show. Wygrajcie zaproszenie

Aukcja, z której dochód zasili konto Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, pokazy mody włoskich firm, prowadzący Tomasz Kammel i gość aktorka Agnieszka Dygant. To najważniejsze punkty programu Charity Fashion Show, czyli charytatywnej gali, która w tym roku 1 października w budynku Times (ul. Kazimierza Wielkiego 1). Możecie wygrać na nią bilety i pomóc chorym dzieciom.


Organizatorami Gali jest małżeństwo Małgorzata i Andrzej Oleksik, którzy sprowadzili do Wrocławia znane włoskie marki (m.in. MaxMarę i Patrizię Pepe), ale przede wszystkim chcą pomagać potrzebującym. W tym przypadku dzieciom z chorobą nowotworową. To z myślą o ich leczeniu organizowana jest specjalna aukcja, na którą trafiły cenne przedmioty, m.in. krasnal z brązu, koszulka z podpisem piłkarza Roberta Lewandowskiego, a co najważniejsze – rysunki milusińskich, którzy korzystają z pomocy istniejącej już 25 lat Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Ceny wywoławcze rozpoczynają się od 500 złotych, ale dla uczestników o mniej zasobnych portfelach przygotowano także konkurs z nagrodami. Cegiełka to koszt 100 zł, a można wygrać wiele cennych rzeczy – wina, torby, bilety.

Główną częścią Gali będzie aukcja, ale warto też zwrócić uwagę na pokazy mody znanych włoskich marek, jak MaxMara, Patrizia Pepe, Marella i Pennyblack (stylizacje przygotowała Małgorzata Oleksik i zespół Vega Fashion Group). W tym roku pokazy będą szczególne, bo obchodzone jest 15-lecie marki MaxMara we Wrocławiu. Jedna z wielbicielek marki, aktorka Agnieszka Dygant będzie gościem imprezy, którą poprowadzi dziennikarz telewizyjny Tomasz Kammel wspólnie z Agnieszką Aleksandrowicz, szefową fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Dla gości zagra Karpeta Jazz Brothers, a organizatorzy proszą o okazanie hojności. Cel jest szczytny.

Wygrajcie zaproszenia

Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na galę Charity Fashion Show w budynku Times (ul. Kazimierza Wielkiego 1) w sobotę 1 października. Aby wygrać należy do piątku 30 września do godziny 16.00 wypełnić formularz konkursowy, podając imię, nazwisko, numer telefonu i odpowiadając na pytanie, kiedy dokładnie została założona Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi. Do zwycięzców zadzwonimy lub powiadomimy ich mailowo.Zgłoś uwagę