Zaskocz, by być zauważonym

Kolejne spotkanie Challenge Club już 22 września. Gościem specjalnym będzie prezes Brand24 Michał Sadowski. Opowie on m.in. jak doszedł od prostego pomysłu do firmy o globalnym zasięgu. Podzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu i promocji swojej marki w sieci. Zapisy trwają.


Challenge Club zaprasza na swoje spotkania gości, którzy odnieśli sukces po drodze musząc radzić sobie z wieloma wyzwaniami i są chętni o tym opowiadać, by inspirować innych. Członkowie poznają praktyczne sposoby, techniki, strategie jak zmierzyć się z wyzwaniami, jakiekolwiek by one nie były. Tu nie ma miejsca na suchą teorię.

Podczas wrześniowego spotkania będzie okacja do rozmowy z założycielem i prezesem Brand24 S.A., autorem bestsellera, gitarzystą i bloggerem Michałem Sadowskim.

- Sukces odnoszą te firmy i jednostki, które wiedzą jak się wyróżnić i zbudować na tej podstawie swoją rozpoznawalność. Kreatywność i innowacyjność to coś, na czym buduję swój biznes ja - pisze Michał Sadowski. - Lubię zaskakiwać. Pokażę Wam jak to robić skutecznie budując spójną, zrozumiałą dla klienta komunikację. Nie ma znaczenia czy macie własną firmę i zależy Wam na międzynarodowym sukcesie czy chcecie się po prostu wyróżnić na tle innych współpracowników. Każdy może uczyć się z moich doświadczeń, sukcesów ale i porażek. Opowiem Wam jak doszedłem od prostego pomysły do firmy o globalnym zasięgu. Podzielę się swoim doświadczeniem w budowaniu i promocji swojej marki w sieci. Pokażę jak wykorzystywać łatwo dostępne narzędzia, dążyć do genialnej egzekucji, a przede wszystkim jak generować pomysły, które przynoszą pieniądze. Podzielę się z Wami swoją receptą na to jak nie zwariować w ciągłym dążeniu do perfekcji, a raczej zachować do siebie dystans i nauczyć śmiać się z samych siebie. Dodatkowo jak budować zespół, by pomagał realizować Waszą wizję. To nie będzie taka typowa prezentacja. Nie zanudzicie się oglądając jedynie słupki z wynikami biznesowymi i standardowymi procedurami dojścia z punktu A do punktu B. Mam nadzieję, że Was czymś zaskoczę i zainspiruję! I będziecie mogli dużo łatwiej sprostać wyzwaniom, jakie aktualnie macie- dodaje.

Spotkanie odbędzie się 22 września w godzinach 18.00 - 21.00 i będzie się składać z dwóch części: wystąpienia gościa oraz części networkingowej, w czasie której uczestnicy nie tylko będą mogli lepiej się poznać, nawiązać nowe kontakty zawodowe, ale i wzajemnie zainspirować w rozwiązywaniu wyzwań. 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to jedynie 30zł, z których organizatorzy pokrywają koszty administracyjne (wynajmu sali, poczęstunku, wykorzystywanych materiałów itp). Wszyscy goście występują tu za darmo. Skróty ich wystąpień umieszczane są po spotkaniu na kanale YouTube klubu oraz na stronie www.challengeclub.pl. Informacje o rejestracji, która zajmuje dosłownie 3 minuty, oraz na temat kolejnych spotkań znaleźć można na profilu na Facebooku www.facebook.com/challengeclubs.
Zgłoś uwagę