Jak pozostać szczęśliwym mimo przeciwności?

Najbliższe spotkanie Challenge Club, który skupia we Wrocławiu specjalistów, menedżerów i przedsiębiorców poszukujących inspiracji oraz praktycznych sposobów na sprostanie wyzwaniom gościć będzie Pawła Kilena. To podróżnik wyróżniony najbardziej prestiżową nagrodą, czyli Kolosem w 2011r. A zasługiwał na nią bez wątpliwości. Spotkanie z nim odbędzie się 30 czerwca 2015 w godzinach 18.00 – 20.00 przy ul. Świętego Józefa 1/3.


Challenge Club zaprasza na swoje spotkania gości, którzy odnieśli sukces po drodze musząc radzić sobie z wieloma wyzwaniami i są chętni o tym opowiadać, by inspirować innych. Członkowie poznają praktyczne sposoby, techniki, strategie jak zmierzyć się z wyzwaniami, jakiekolwiek by one nie były. Tu nie ma miejsca na suchą teorię.

Na czerwcowym spotkaniu będzie okazja do rozmowy z podróżnikiem, laureatem prestiżowej nagrody Kolos w 2011 roku Pawłem Kilenem. Przez pięć lat przemierzył 4 kontynenty, mieszkając i pracując w wielu krajach, często bez dachu nad głową, bez gotówki, zdany na samego siebie. - Podróże są niezwykłym źródłem wiedzy o nas samych. Konfrontując się z nieznanym, jesteśmy w stanie poznać się jeszcze lepiej. Paweł jest przykładem podróżnika, który z przeciwnościami losu spotkał się nie raz. Tym bardziej chcieliśmy go zaprosić, by opowiedział członkom Challenge Club jak sprostał wyzwaniom, co oczywiście będziemy mogli odnieść nie tylko do przyszłych egzotycznych podróży (a wakacje tuż, tuż), ale całego naszego życia – mówi Anna Aftowicz, założycielka Challenge Club. A przygód w czasie  tych 5 lat miał mnóstwo – od przesłuchania w Pakistanie z podejrzeniem o szpiegostwo zaczynając, poprzez przemierzenie Afryki rowerem, na prawie miesięcznym spływie Gangesem kończąc.

Spotkanie będzie się składać z dwóch części: wystąpienia gościa oraz części networkingowej, w czasie której uczestnicy nie tylko będą mogli lepiej się poznać, nawiązać nowe kontakty zawodowe, ale i wzajemnie zainspirować w rozwiązywaniu wyzwań. 

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to jedynie 30zł, z których organizatorzy pokrywają koszty administracyjne (wynajmu sali, poczęstunku, wykorzystywanych materiałów itp). Wszyscy goście występują tu za darmo. Skróty ich wystąpień umieszczane są po spotkaniu na kanale YouTube klubu oraz na stronie www.challengeclub.pl. Informacje o rejestracji, która zajmuje dosłownie 3 minuty, oraz na temat kolejnych spotkań znaleźć można na profilu na Facebooku www.facebook.com/challengeclubs.

 Zgłoś uwagę