Sprawdź, jak stworzyć mapę kariery zawodowej

Najbliższe spotkanie Challenge Club, który skupia we Wrocławiu specjalistów, menedżerów i przedsiębiorców poszukujących inspiracji i praktycznych sposobów na sprostanie wyzwaniom, pokaże jak stworzyć mapę kariery zawodowej. Warsztaty poprowadzi tym razem jeden z twórców klubu Wojciech Paździor, coach kariery, który od 2003 roku skutecznie zarządza swoją karierą, a od 2003 roku pomaga osobom i całym organizacjom. Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia.


Challenge Club to comiesięczne spotkania dzielenia się doświadczeniem i networking z osobami aktywnymi biznesowo.

- Od dawna chciałam, żeby Wojtek podzielił się z uczestnikami spotkań Challenge Club tym praktycznym sposobem projektowania ścieżki zawodowej, który używa w swoich procesach coachingowych. Dzięki osadzeniu całości w ramach czasowych i wyznaczeniu kroków milowych osiągniecia wyznaczonych celów sprawimy, że staną się one realne, bo w ich realizacji skupiać się będziemy na tym, co najważniejsze – mówi Anna Aftowicz, współzałożycielka klubu, zawodowo zajmująca się brand coachingiem.

Dzięki tym warsztatom znacznie szybciej osiągniemy to, o czym marzymy zawodowo, zapewnia Wojciech Paździor. - W pędzie za marzeniami, ambicjami i codziennymi problemami łatwo zgubić kierunek i punkty orientacyjne. W górach można patrzeć na szczyt, ale jeśli po drodze nie pilnuje się drogi, może się okazać, że szlak prowadzi na zupełnie inny wierzchołek. Widząc jasno swój szczyt, przyda Ci się zaplanowanie działań, które musisz podjąć, żeby na niego wejść.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 kwietnia 2015 w godz. 18.00 - 21.00 przy ulicy Świętego Józefa 1/3

Challenge Club to pierwszy w Polsce klub non-profit, który pokazuje jak zmierzyć się z wyzwaniami, jakiekolwiek by one nie były. Tu nie ma miejsca na suchą teorię. To praktyczne sposoby, strategie, techniki, które każdy będzie mógł od razu wdrożyć w swoje życie. Spotkania składają się z dwóch części: wystąpienia gościa oraz części networkingowej, w czasie której uczestnicy nie tylko mogą się lepiej poznać, ale i wzajemnie zainspirować w rozwiązywaniu wyzwań. Tak będzie i tym razem.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 30zł, z których organizatorzy pokrywają koszty administracyjne (wynajmu sali, poczęstunku, wykorzystywanych materiałów itp). Wszyscy goście występują tu za darmo. Skróty ich wystąpień umieszczane są po spotkaniu na kanale YouTube klubu oraz na stronie internetowej. Informacje o rejestracji, która zajmuje dosłownie 3 minuty, oraz na temat kolejnych spotkań znaleźć można na profilu na Facebooku. Najbliższe spotkanie już 28 kwietniaZgłoś uwagę