Zbóje i intrygi

Tym razem na niedzielnym poranku filmowo-warsztatowym 23 listopada dzieci natkną się na zbójeckie intrygi. Zbiórka jak zwykle o 12.30 w Centrum Sztuki WRO, ul. Widok 7.

 • film animowany

  mat. organizatorzy

 • film animowany

  mat. organizatorzy

 • film animowany

  mat. organizatorzy

 • film animowany

  mat. organizatorzy


Gdy natkniemy się na trop zbója i zbójeckiej intrygi, wówczas potrzebny jest spryt i odwaga! Podczas najbliższego Niedzielnego Poranka Filmowego znów każdy będzie mógł zostać detektywem, rozwikłać kilka nietypowych spraw i poczuć dreszczyk emocji. Zapewni to mały bohater, z niebywałą smykałką do pakowania się w kłopoty. Na szczęście doświadczenie zawsze pomagają mu wyjść z opresji obronną ręką i sprawić, że świat staje się i lepszy, i bezpieczniejszy. W najbliższą niedzielę można mu pokibicować i przy kilku sprawach czekających na szczęśliwy finał – pomóc.

Na tropie to serial animowany, powstający w warszawskim Studiu Miniatur Filmowych w 1963 roku według scenariusza Andrzeja i Romualda Lachów. Poszczególne odcinki realizowali najlepsi polscy animatorzy i kompozytorzy muzyki filmowej.

Po projekcji na uczestników czekają oczywiście autorskie działania warsztatowe, przygotowywane we współpracy ze studentami Mediacji Sztuki wrocławskiej ASP. 

Program: Szpada, reż. Piotr Szpakowicz, Kość, reż. Stefan Szwakopf, Zamach, reż. Zofia Oraczewska, Poligon, reż. Bogdan Nowicki.

 

Zgłoś uwagę