Centrum Obsługi Mieszkańca przy al. Kromera

Mieszkańcy północnej części Wrocławia mogą korzystać z Centrum Obsługi Mieszkańca przy al. Marcina Kromera 44. Wrocławianie mogą  załatwić tu sprawy związane z dowodami rejestracyjnymi, prawem jazdy oraz sprawy meldunkowe od 8:00 do 15:15.

  • COM przy al. Kromera; fot.: wroclaw.pl


Do dyspozycji mieszkańców jest 6 stanowisk do obsługi spraw związanych z komunikacją i tyle samo do spraw ewidencyjnych. Ważną informacją dla kierowców jest fakt, że w nowym COM nie można załatwić spraw związanych z tzw. profilem kierowcy. Kandydaci na kierowców muszą zatem udać się do COM przy ul. Zapolskiej 4.

Na miejscu można skorzystać z kas automatycznych (opłatomaty) – to urządzenie samoobsługowe umożliwiające dokonywanie płatności przez mieszkańców na rachunki miasta.

Przypominamy, że 31 stycznia 2013 zamknięty został punkt COM przy ul. Kotlarskiej 41 zajmujący się obsługą w zakresie meldunków, dowodów osobistych, rejestracji pojazdów i praw jazdy.

Obsługa w zakresie spraw podatkowych w Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Kotlarskiej 41 pozostałą bez zmian.Zgłoś uwagę