Wkrótce rusza Fama na Psim Polu [OFERTA]

Chociaż jeszcze nie ma daty oficjalnego otwarcia, nowe Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA na Psim Polu ruszyło z zapisami na zajęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie, a warsztaty mają rozpocząć się od 2 listopada. Sprawdź, w czym można wybierać. 


Centrum Fama powstało w miejscu dawnego kina „Fama”.Zdewastowany, przedwojenny budynek rozebrano, a na jego miejscu powstał nowoczesny obiekt. Przed wojną działała tu gospoda Pod Żółtymi Lwami, w latach powojennych uruchomiono tu kino Fama z salą na 214 miejsc. Filmy wyświetlano tu do lat 90. ubiegłego wieku. Później w budynku mieściły się różne sklepy, w końcu jednak budynek zamknięto i popadł w ruinę.

Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA to nowa placówka kulturalna w tradycyjnie kulturalnym miejscu Psiego Pola. Jest filią Miejskiej Biblioteki Publicznej i przygotowała szeroką ofertę dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności manualne, taneczne, plastyczne, muzyczne, teatralne, cyrkowe i cenią sobie dobrą zabawę oraz porządną dawkę ruchu.

Zajęcia plastyczne

Laboratorium WYOBRAŹNI

Zajęcia plastyczno-manualne dla najmłodszych. W trakcie zajęć mali artyści poznają różne techniki plastyczne, dzięki którym będą odkrywać fascynujące przygody w krainie wyobraźni. Inspiracji poszukiwać będziemy w bajkach, ulubionych komiksach, poszukamy najbliższego naszemu sercu bohatera książkowego i ukochanej kreskówki.

Laboratorium SZTUKI

Nauka i doskonalenie warsztatu rysunkowego i malarskiego (m.in. martwa natura, postać, portret).

Laboratorium sztuki PO GODZINACH

W programie m.in. rękodzieło, rysunek, malarstwo, rzeźba, biżuteria, ozdoby okazjonalne i wiele innych.

Zajęcia plastyczne w CBK Fama na Psim Polu

Zajęcia plastyczne w CBK Fama na Psim Polu

Dla dzieci / Warsztaty / Dla wszystkich / Zajęcia dla dzieci
Termin 2 listopada 2016 00:00

Miejsce Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA

Zobacz

Poeksperymentuj w CBK FAMA 

Zajęcia artystyczne i ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowano szeroką ofertę dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności manualne, taneczne, plastyczne, muzyczne, teatralne, cyrkowe i cenią sobie dobrą zabawę lub porządną dawkę ruchu.

Poeksperymentuj w CBK Fama!

Poeksperymentuj w CBK Fama!

Warsztaty / Dla wszystkich
Termin 1 stycznia 1970 01:00

Miejsce Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA

Zobacz
Zgłoś uwagę