Casting do filmu zdobywcy Oscara

Krakowska agencja castingowa Outside organizuje casting dla statystów do nowego obrazu Pawła Pawlikowskiego. Laureat Oscara za „Idę” pracuje obecnie nad filmem „Zimna wojna”, a część zdjęć z udziałem statystów zostanie nakręcona we Wrocławiu. Do współpracy zaproszeni są mężczyźni w wieku od 18-70 lat, którzy będą dyspozycyjni przez cały dzień zdjęciowy (27 lutego lub 4 marca).

  • paweł pawlikowski

    Paweł Pawlikowski zdjęcia do nowego filmu nakręci m.in. we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku


Agencja Outside organizowała w ubiegłym roku casting do głównych ról (kobiecej i męskiej) w filmie „Zimna wojna”, którego akcja rozgrywa się w latach 50. i 60. minionego stulecia. Teraz kolej na casting dla statystów. Zagrają w scenach zbiorowych realizowanych we Wrocławiu.

Obecnie potrzebni są mężczyźni w wieku od 18-70 lat. Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje zgłoszenia mailowo na adres casting@outside.com.pl. Do każdego zgłoszenia muszą zostać załączone aktualne zdjęcia – twarzy i sylwetki oraz dane – imię, nazwisko i numer telefonu. W tytule maila trzeba wpisać słowo WROCŁAW oraz datę statystowania, która jest dogodna dla danej osoby (27 lutego lub 4 marca, ewentualnie obydwie daty, jeśli statysta dysponuje czasem w tych dwóch terminach).Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 505907570.

Agencja Outside skontaktuje się z wybranymi mężczyznami.

Zgłoś uwagę