Capgemini otwiera drzwi

Sprawdź czy mają dla Ciebie pracę


W sobotę, 18 października 2014 r. Software Solutions Center we Wrocławiu należące do spółki Capgemini, po raz kolejny organizuje dzień drzwi otwartych. „IT Automotive Open Day” będzie poświęcony projektom, które specjaliści wrocławskiego centrum realizują dla takich liderów branży motoryzacyjnej, jak np. BMW, Audi, Daimler czy marki Volkswagen.

W programie „IT Automotive Open Day” znajdzie się, m.in. prezentacja najciekawszych projektów Software Solutions Center we Wrocławiu realizowanych dla znanych marek motoryzacyjnych oraz konkurs programistyczny. W trakcie drzwi otwartych będzie można również spróbować swoich sił na symulatorach jazdy oraz wziąć udział w konkursach. Do wygrania – m.in. kurs jazdy ekstremalnej.

IT Automotive Open Day odbędzie się w biurze Capgemini Polska Sp. z o.o., przy ul. Strzegomskiej 42B w budynku Millennium Tower II. Spotkanie rozpocznie się o 9.30. Wydarzenie jest skierowane zwłaszcza do specjalistów związanych z branżą IT.

Software Solutions Center we Wrocławiu zatrudnia już ponad 600 specjalistów, którzy pracują dla około 30 klientów z całego świata. W czerwcu br. przedstawiciele Centrum poinformowali o planie stworzenia dodatkowych 100 miejsc pracy. Wrocławskie biuro Capgemini specjalizuje się w rozwoju oprogramowania i świadczeniu zaawansowanych usług informatycznych dla globalnych i renomowanych marek z sektora motoryzacyjnego, finansowego, transportowego oraz mediów, takich jak m.in. Daimler, BMW, Volkswagen, Audi, Lufthansa czy niemiecki kanał telewizyjny ZDF.

Capgemini jest jednym z największych na świecie dostawców usług konsultingowych, technologii informatycznych i outsourcingu. Zatrudnia blisko 140 tys. pracowników w ponad 40 krajach. W 2013 roku Grupa zanotowała globalny przychód około 10.1 miliardów Euro.

Katarzyna KunkaZgłoś uwagę