Zaprezentuj firmę na Business Mixer – 19 listopada

Okazja do zaprezentowania swojej firmy, możliwość zdobycia cennych kontaktów biznesowych, szansa na rozpoczęcie współpracy z nowymi klientami czy dostawcami – to cele Business Mixera, nowej inicjatywy we Wrocławiu.


Już 19 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja „INVEST-PARK” Business Mixer, którego organizatorem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”.

- Chcemy umożliwić przedsiębiorcom strefowym nawiązanie ciekawych relacji biznesowych z firmami spoza strefy, dać małym lokalnym firmom szansę na dotarcie do dużych inwestorów. Dlatego zaproszenie na Business Mixer kierujemy do firm działających na terenie południowo-zachodniej Polski, czyli tam gdzie funkcjonuje Wałbrzyska SSE. Spotkanie jest bezpłatne, spodziewamy się nawet 150 uczestników – mówi prezes strefy Barbara Kaśnikowska.

„INVEST-PARK” Business Mixer będzie składał się z dwóch części: w pierwszej odbędzie się seria bezpośrednich spotkań przy okrągłych stołach. Każdy uczestnik będzie miał 2 minuty na prezentację swojej firmy, po sygnale dzwonka głos zabierze kolejny przedsiębiorca. W tym czasie następuje również szybka wymiana wizytówek. Następnie uczestnicy przesiadają się, aby móc przedstawić swoją ofertę kolejnej grupie. To innowacyjna formuła spotkań zapożyczona z tzw. „fast dating”, czyli… szybkich randek. Po zakończeniu wszystkich sesji każdy z uczestników będzie miał w ręku kilkadziesiąt wizytówek - kontaktów, wśród których może znaleźć się ten jeden jedyny, wymarzony partner biznesowy.

Zgłoszenia do Bisness Mixera przyjmowane są do 30 października, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wałbrzyskiej strefy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W WSSE „INVEST-PARK” działa obecnie 180 przedsiębiorców, zatrudniając w swoich zakładach ponad 41 tysięcy osób. Wielkość ich inwestycji przekroczy wkrótce 20 miliardów złotych. Strefa to nie tylko ulgi podatkowe, które otrzymują inwestorzy działający w jej granicach. WSSE organizuje też spotkania i szkolenia dla inwestorów, m.in. spotkania Klubu Menadżera HR czy szkolenia dla pracowników firm strefowych. W 2014 roku wałbrzyska strefa została wyróżniona przez fDi Magazine (magazyn z grupy Financial Times) za jakość i kompleksowość obsługi inwestorów. W najnowszym plebiscycie uznano ją za miejsce inwestycyjne szczególnie polecane w Europie.

źróło: materiał prasowyZgłoś uwagę