Nr projektu. 498

Przejście na Poleską [WBO. 2018]

Głosów: 166

Kategoria: piesze/rowerowe

Budżet zweryfikowany: 250 000 zł

Status: Nie wybrany w głosowaniu

Próg budżetowy: do 250 000 zł

  • Projekt rejonowy (Pawłowice, Psie Pole-Zawidawie)
  • Lider projektu:

Komentarz UMW po II etapie weryfikacji - ostateczny:

Projekt został zweryfikowany pozytywnie w zakresie budowy szlaku pieszego. Kwota potrzebna na realizację zadania to 250 000 zł. Teren wymaga kompleksowego zagospodarowania. Ostateczny zakres projektu zostanie ustalony z Liderem na etapie opracowywania dokumentacji projektowej.

Komentarz UMW po I etapie weryfikacji:

Projekt został zweryfikowany pozytywnie w zakresie budowy szlaku pieszego. Kwota potrzebna to 250 000 zł. Teren wymaga kompleksowego zagospodarowania. Ostateczny zakres projektu zostanie ustalony z Liderem na etapie opracowywania dokumentacji projektowej.

Uzasadnienie

Potrzeba budowy tego przejścia jest zauważalna od dawna. Chodnik ma połączyć przejście wzdłuż Kiełczowskiej z osiedlem Poleska 17-41 i budynkami położonymi wzdłuż ulicy Litewskiej i Gorlickiej. Obecnie przejście jest gruntowe i często zamienia się w wyprawę przez błoto, by najkrótszą drogą przejść z przystanku MPK LZN do osiedla Poleska 17-41. Beneficjentami są mieszkańcy wskazanego osiedla, nowych budynków przy ulicy Litewskiej oraz Gorlickiej.

Elementy projektu

Chodnik od Kiełczowskiej do Poleskiej 17-41 (szerokość dla pieszych)

Lokalizacja

Rejon WBO: Nr 5: Pawłowice, Psie Pole-Zawidawie

Lokalizacja szczegółowa: Przestrzeń pomiędzy ulicą Kiełczowską a Poleską od zejścia z chodnika wzdłuż Kiełczowskiej do budynku komunalnego i dalej przejście w kierunku ogrodzenia Lotniczych Zakładów Naukowych i wzdłuż tegoż ogrodzenia wyjście w obrębie osiedla Poleska 17-41.

Osiedle: Psie Pole-Zawidawie

Załączniki

Kontakt z liderem projektu

Liczba głosów ogółem

To wartość przedstawiająca ogólną frekwencja podczas głosowania. Zawiera w sobie ważne głosy oddane poprzez internet oraz zgłoszone w formie papierowej.

166

Liczba głosów : internet - papier

Głosy można było oddawać w 2 formatach: poprzez internet oraz w formie papierowej. Głosy w formie papierowej były wprowadzane przez wyznaczonych pracowników UM Wrocław.

Internet 155
Papier 11

Płeć : kobiety - mężczyźni

Podział głosów oddanych przez mieszkanców według płci, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.

Kobiety 99
Mężczyźni 67

Wiek głosujących

Podział głosów oddanych przez mieszkanców według grup wiekowych, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.