Ulicożercy – smaki wakacji w Browarze Mieszczańskim

Najbliższa edycja Wrocławskich Ulicożerców, czyli Festiwalu Food Tracków i Zacnego Piwa, już w ten weekend 22 i 23 sierpnia w Browarze Mieszczańskim. Tym razem obfitować będzie w smaki i aromaty wakacji.


Królować będą potrawy inspirowane podróżami po najdalszych zakątkach świata. Pojawią się dania kuchni amerykańskiej, śródziemnomorskiej, tajskiej, meksykańskiej, tybetańskiej czy indyjskiej. Tradycyjnie poleje się zimne piwo rzemieślnicze.

Różnorodność serwowanych potraw zapewni kulinarną satysfakcję weganom, wegetarianom oraz mięsożercom. Nie zabraknie sycących burgerów, orzeźwiających lemoniad, chrupiącej, treściwej chimichangi, prywaciarskiej kaszanki z przydziału, kompotu spod lady i nowości, wartej nieumiarkowanego picia, czyli Bubble Tea. Dzięki kreatywnej kuchni, skosztować będzie można odważnych i niebanalnych połączeń, opartych na naturalnych składnikach roślinnych. Zrobi się kolorowo, pachnąco i lekko!

Podczas wakacyjnej edycji Wrocławskich Ulicożerców, wspólnie z Polską Akcją Humanitarną (PAH) będzie można wesprzeć ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu. Wystarczy przyłączyć się do akcji #SOSNepal, kupując okolicznościową koszulkę, dostępną na festiwalu. Całkowity dochód z akcji przeznaczony będzie na działania PAH w Nepalu – zabezpieczenie schronienia dla dzieci i ich rodzin, które w wyniku katastrofy straciły dach nad głową.

Czwarta wakacyjna edycja Wrocławckich Ulicożerców – 22 i 23 sierpnia, godz. 11.00-19.00, Browar Mieszczański, ul. Hubska 44. Wstęp wolny

Wydarzenia na go.wroclaw.pl
Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa

Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa

Spotkania / Targi / W plenerze
Termin od 22 sierpnia 2015 do 23 sierpnia 2015

Miejsce Browar Mieszczański

Zobacz
Zgłoś uwagę