Wygraj album marzeń [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Przez kilka tygodni mogliśmy oglądać we Wrocławiu wystawę fotograficzną, złożoną z prac Szymona Brodziaka. Wówczas też dostępne były w sprzedaży nie tylko wybrane fotografie artysty, ale i wspaniały album kolekcjonerski „Brodziak One”. 

  • Szymon Brodziak

    Wygraj niezwykły album


Jest jeszcze okazja, by stać się posiadaczem tej interesującej publikacji i to za darmo. Wystarczy wziąć udział w konkursie, jaki przygotowała Galeria Wnętrz Domar – organizator wrocławskiej wystawy zdjęć Brodziaka.

Do udziału w konkursie, który potrwa od 18 do 25 listopada, zachęcamy zwłaszcza tych, którzy interesują się sztuką fotografii. Co trzeba zrobić, by wygrać kolekcjonerski album „Brodziak One”?

Odpowiedzieć na dwa poniższe, nieskomplikowane pytania:

  • Jaką nagrodę i w jakim międzynarodowym konkursie otrzymał album „Brodziak One” w 2014 roku? Podpowiedź znajdziesz tutaj: http://bit.ly/Wystawa_Szymon_Brodziak
  • Wyobraź sobie, że jesteś fotografem i możesz zaprezentować na międzynarodowej wystawie jedno swoje zdjęcie. Jakie to zdjęcie (co byłoby na nim) i dlaczego akurat je wybierasz?

Liczy się kreatywność, zabawna forma przekazu. Jeśli fotografujesz – możesz załączyć do odpowiedzi na pytania swoje zdjęcie!

Zgłoszenie w konkursie wyślij na adres marketing@domar.pl . Szczegóły postępowania znajdziesz tutaj.

Organizatorzy nagrodzą albumem „Brodziak One” autora najciekawszej i równocześnie poprawnej odpowiedzi.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu na stronie jego organizatora i życzymy powodzenia.  

Zgłoś uwagę