„Bodo” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3.03 do godz.10

Mamy dla was 1 podójne zaproszenie na film „Bodo” do Dolnośląskiego Centrum Filmowego do wykorzystania w dniach od 3 do 9 marca.

Rok 1916. Bohdan Eugène Junod, wbrew rodzinie, która widzi w nim przyszłego lekarza, zaczyna z mozołem podążać drogą kariery na estradzie. Zrazu występuje w podrzędnych teatrzykach, ale po odzyskaniu przez Polskę niepodległości wyrusza do Warszawy, aby podbić sceny stolicy i rodzący się nad Wisłą przemysł filmowy. Pod pseudonimem Eugeniusz Bodo stanie się nie tylko najpopularniejszym aktorem i szansonistą lat 20. i 30., ale też bohaterem licznych romansów i skandali. Zginie w 1943 roku uwięziony w radzieckim łagrze. „Bodo” to z rozmachem zrealizowana biografia pierwszego gwiazdora II RP, ale też wyśmienity portret tamtej epoki. W roli tytułowej wystąpili Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt, grający Bodo na różnych etapach jego życia i kariery, a partnerują im m.in. Patrycja Kazadi, Roma Gąsiorowska i Mariusz Bonaszewski.

Aby wygrać bilety trzeba do 3.03 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakie obywatelstwo posiadał Eugeniusz Bodo? 

Wygrywa  piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 
Zgłoś uwagę