Piszesz blog? Weź udział w konkursie!

Ruszyła czwarta edycja konkursu Blog Day


5 lipca startuje kolejna, czwarta już edycja konkursu na najlepsze blogi Dolnego Śląska. Przez najbliższy miesiąc blogerzy będą mogli zgłaszać swoje strony w jednej z pięciu kategorii: „Rodzina”, „Moda i uroda”, „Dom i wnętrza”, „Lifestyle i pasje” oraz „Wroclove”. W tym roku na ulubiony blog po raz pierwszy zagłosują również internauci. Organizatorem Blog Day 2014 jest CHR Pasaż Grunwaldzki. 

Zgłoś swój blog!

Blog Day 2014 to już IV edycja konkursu adresowanego do blogerów z Dolnego Śląska. Lokalna inicjatywa nawiązuje do idei Międzynarodowego Dnia Bloga i Blogera, zachęcającej do wyszukiwania i polecania sobie nawzajem ciekawych platform.

– Konkurs cieszy się dużą popularnością wśród blogerów, ponieważ umożliwia im szerzej zaistnieć w świadomości internautów oraz poddać swoją twórczość pod ocenę specjalistów. W ubiegłym roku do udziału zgłosiła się rekordowa liczba 130 osób. Potencjał blogosfery z roku na rok jest jednak coraz większy, dlatego mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się pobić ten wynik – mówi z uśmiechem Agnieszka Lis, Manager ds. Marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki. – Celem przedsięwzięcia jest nie tylko wyłonienie najlepszych blogów, lecz również integracja środowiska i wymiana doświadczeń. Nowością w tegorocznym konkursie jest kategoria „Blog internautów”, czyli nagroda dla najlepszego bloga wybranego w głosowaniu internetowym – dodaje Lis. 

Zasady konkursu Blog Day 2014

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 5 sierpnia przesłać zgłoszenie na adres: zgloszenia@blogday.pl z odnośnikiem do autorskiego bloga. Jego tematyka powinna nawiązywać do jednej z pięciu kategorii. Wyboru najlepszych blogów dokona jury w składzie: Grzegorz Chmielowski, dziennikarz Gazety Wrocławskiej, Urszula Jagielnicka, dziennikarka www.wroclaw.pl, Łukasz Stępień, autor bloga Kryzysowo.pl – zwycięzca poprzedniej edycji konkursu w kategorii „Blog specjalistyczny” oraz Maria i Jakub Paskowie, twórcy bloga parentingowego Oczekujac.pl. Na zwycięzców czekają bony o wartości 400 zł ufundowane przez Pasaż Grunwaldzki. Wyniki zostaną ogłoszone 31 sierpnia – w święto wszystkich blogerów.

 

materiały prasowe

 Zgłoś uwagę