Biografia Tadeusza Różewicza od Wydawnictwa Dowody na Istnienie [ZAKOŃCZONY]

Tym razem mamy dla Was dwa egzemplarze biografii Tadeusza Różewicza pióra Magdaleny Grochowskiej, która ukazała się na początku grudnia nakładem Wydawnictwa Dowody na Istnienie. Konkurs trwa do 14 grudnia do 9.00.


Mamy dla Was 2 egzemplarze I tomu biografii poety, dramaturga „Różewicz. Rekonstrukcja” autorstwa Magdaleny Grochowskiej, laureatki Grand Press. 

– Jestem w połowie drogi, ale na takim etapie, że mogę powiedzieć, że jestem Różewiczem po prostu zachwycona – przyznała Magdalena Grochowska podczas promocji tomu „Różewicz. Rekonstrukcja”  w Warszawie. Autorka dodała od razu, że nie znaczy to, iż polubiła bohatera, czy się z nim zaprzyjaźniła.

– Ja się go boję cały czas, o tym piszę w książce – mówiła przywołując pamiętną rozmowę prof. Stanisława Beresia z Tadeuszem Różewiczem, w której poeta i dramaturg zapytany, z jakim nastawieniem wstaje rano powiedział, że nie będzie opowiadał, którą nogę spuszcza z łóżka jako pierwszą i na którym boku śpi. – Miał do tego prawo – zwracała uwagę Grochowska.

Jak wygrać książki

Aby wygrać książki trzeba do wtorku 14 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, którym z ważnych wydarzeń w życiu Tadeusza Różewicza autorka jego biografii zamyka I tom? Podpowiedź znajdziecie tutaj 

Nagrodę wygra co dwunasta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę