Biografia Krystyny Sienkiewicz [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Marginesy – 3 egzemplarze biografii „Krystyna Sienkiewicz” autorstwa wrocławianina i jej wielkiego fana Grzegorza Ćwiertniewicza. Aktorka Krystyna Sienkiewicz jest gwiazdą! Gwiazdą legendarnego STS-u i niezapomnianego kabaretu Olgi Lipińskiej! Gwiazdą dziesiątki razy powtarzanej „Rzeczpospolitej babskiej” i cudownego „Lekarstwa na miłość”. Mistrzynią piosenki! Wykonawczynią, ale i bohaterką wielu tekstów Agnieszki Osieckiej. Uśmiechnięta, otwarta, otoczona miłością, przyjaźnią i sympatią ludzi. I zwierząt, którym niestrudzenie pomaga.

Aktorka Krystyna Sienkiewicz i Grzegorz Ćwiertniewicz będą podpisywali książkę na stoisku Wydawnictwa Marginesy w sobotę 5 grudnia 15.00-17.00 oraz w niedzielę 6 grudnia od 10.00-12.00.

Aby wygrać książkę o aktorce Krystynie Sienkiewicz od Wydawnictwa Marginesy trzeba do piątku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. W którym filmie Krystyna Sienkiewicz zagrała z Kaliną Jędrusik?
  2. Krystyna Sienkiewicz występowała w słynnym STS. Proszę rozszyfrować ten skrót.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę