Bilety na X Superfinał PLFA [ZAKOŃCZONY]

Cztery podwójne wejściówki na pojedynek Panthers Wrocław z Seahawks Gdynia w wielkim super finale PLFA czekają na naszych Czytelników. 


11 lipca na Stadionie Wrocław naprzeciw siebie staną dwie najlepsze w tym sezonie polskie drużyny futbolu amerykańskiego. Panthers Wrocław będą miały okazję wziąć rewanż Seahawks Gdynia na za zeszłoroczny finał.

Dzień finału zapowiada się niezwykle ciekawie. Bramy stadionu zostaną otwarte już o godzinie 15.00. Wszystkich kibiców do zwiedzania zaprasza Miasteczko World Games. Przygotowano mnóstwo atrakcji:

  • na esplanadzie Stadionu Wrocław powstanie miasto prawdziwe boisko futbolowe dla najmłodszych
    będzie można zagrać w futbol amerykański z Reprezentantami Polski
    miasteczko pełne atrakcji i zabaw dla dzieci
    mnóstwo konkursów ze wspaniałymi nagrodami 

Mecz rozpocznie się o godzinie 19.30. Pół godziny wcześniej zaplanowano wielka uroczystość otwarcie. Możemy liczyć na gorący taniec cheerliderek i muzyczne popisy orkiestry.

Warto więc wybrać się na ta wielką sportową imprezę. Aby zdobyć podwójne wejściówki trzeba było odpowiedzieć na konkursowe pytanie:

Jak nazywa się najwyżej punktowane zagranie w futbolu amerykańskim?

Wygrywało co 30 zgłoszenie. Bilety powędrują do pani Moniki, pana Krzysztofa, Marcina i Jana. O tym jak odebrać wejściówki poinformujemy laureatów telefonicznie.

Zgłoś uwagę