Bilety na próbę Sony Jobarteh [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 8 lipca do godz. 12


Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia na próbę generalną przed występem Sony Jobarteh, kuratorki Brave Festival 2015 (17 lipca, godz. 15 w Teatrze Polskim). Gambijska instrumentalistka jest wirtuozką gry na korze – świętym instrumencie griotów.

Jej głos można usłyszeć w przeboju filmowym z 2013 roku „Nelson Mandela: droga do wolności”. Pochodzi z Gambii, gdzie tradycje i umiejętności griotów, opowiadaczy i poetów od siedmiu wieków przekazywane są z pokolenia na pokolenie wewnątrz pięciu klanów. Świetnie radzi sobie w tej zmaskulinizowanej kulturze. Jest pierwszą kobietą, która z gry na korze – świętym instrumencie griotów – uczyniła swoją profesję.

Aby wygrać bilety (3 podwójne zaproszenie) trzeba do 8 lipca do godz. 12.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie: w którym roku Sona Jobarteh pojawiła się po raz pierwszy na Brave Festival?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę