Bilety na próbę - Finał Brave Kids [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do środy (8 lipca) do godz. 12


Przyjechały z 14 krajów i czterech kontynentów. Gościły u polskich rodzin i wspólnie stworzyły niepowtarzalny występ, którym zabiorą widzów w podróż dookoła świata. Możecie wygrać dwie rodzinne wejściówki na wstęp na próbę generalną przed finałem projektu Brave Kids!

6. edycja Brave Kids dobiega końca. W tym roku przebiegała równolegle w pięciu miastach: Puszczykowie koło Poznania, Przemyślu, Wałbrzychu, Warszawie i we Wrocławiu. Najodważniejsze dzieci świata przyjechały, by podzielić się ze sobą i z widzami ich występów elementami kultur, w których wyrosły. Ta niezwykła przygoda zakończy się  10 lipca na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu. Tylko tam będzie można zobaczyć brazylijskie sambę i capoeirę, kulturę ludów koczowniczych z Buriacji, tradycje prosto z Burundi, cyrkowe akrobacje z Estonii czy święty indyjski taniec Bharatanatyam. A to tylko ułamek tego, co przygotowują na finał odważne dzieciaki.

Mamy 2 wyjątkowe wejściówki dla ciebie i twojej rodziny na próbę przed pokazem finałowym (10.07.2015 – godzina 14-15, Teatr Polski). Aby wygrać bilety (2 wejścia rodzinne) trzeba do 8 lipca do godz. 12.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i wskazać, którą grupę Brave Kids najbardziej chcesz zobaczyć i krótko uzasadnisz swój wybór. Spośród odpowiedzi wybierzemy 2 najciekawsze.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę