Bilety na „Powrót" do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18.03 do godz.9 

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Powrót” ważne do 24.03 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Lokalna społeczność. Na ślub ojca, miejscowego bogacza (Geoffrey Rush), z o wiele młodszą kobietą, przyjeżdża Christian (Paul Schneider). Podczas swojego pobytu w rodzinnym mieście odnawia kontakt z Oliverem, przyjacielem z dzieciństwa. Z czasem poznaje też jego najbliższych i odkrywa sekret, który może zniszczyć rodzinę Olivera. Gdy historia zmierza do wielkiego finału, fakty, które miały na zawsze zostać pogrzebane niespodziewanie wychodzą na jaw. Skomplikowana przeszłość i ukrywane przez lata tajemnice okazują się być poważnym zagrożeniem dla rodzinnych więzi.
Film udanym pełnometrażowym debiutem młodego reżysera, scenarzysty i aktora Simona Stone’a, laureata wielu nagród teatralnych. Odtwórcom głównych ról partnerują m.in. Miranda Otto i Sam Neill. Krytycy docenili też rolę nastoletniej Odessy Young.

Żeby wygrać bilety trzeba do 18 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Adaptacją jakiej słynnej sztuki jest film "Powrót"?

Wygrywa co siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.Zgłoś uwagę