Bilety na „Planetarium” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 24.02 do godz.10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na film „Planetarium” do Dolnośląskiego Centrum Filmowego do wykorzystania w dniach od 24.02 do 2.03.

Siostry Laura i Kate Barlow (Portman i Depp) podróżują po Europie w przededniu II wojny światowej ze swoim nadprzyrodzonym show. Młode kobiety dosłownie oczarowują widzów podczas seansów, w trakcie których komunikują się z duchami. Ostatnim etapem tournee Amerykanek są występy w Paryżu. W stolicy Francji siostry Barlow poznają producenta filmowego (Emmanuel Salinger), który chce obsadzić je w swojej najnowszej produkcji. Filmowiec szybko ulega charyzmie i zmysłowości Laury i Kate. Siostry wprowadzają go w magiczny, oniryczny świat, o którego istnieniu wcześniej nie miał pojęcia. W rolach głównych występują Natalie Portman, jedna z najwybitniejszych i najpopularniejszych aktorek amerykańskich swojego pokolenia. Partneruje jej Lily-Rose Depp, która – podobnie jak jej sławny ojciec – również postanowiła rozwijać karierę filmową. Film miał premierę podczas MFF w Toronto.

Aby wygrać bilety trzeba do 24.02 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W jakim filmie debiutowała Natalie Portman?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 
Zgłoś uwagę