Bilety na „Paradise Waits" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 19.02 do godz.9

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na pokaz filmu "Paradise Waits" ważne w dniu 22.02  o godz. 19 do Multikina Pasaż Grunwaldzki. 

Jeśli należysz do ludzi, którzy odliczają dni do przyjścia zimy i z utęsknieniem patrzą na góry czekając aż pokryje je pierzyna śniegu - właśnie znalazłeś pokrewne dusze! Ekipa z Teton Gravity szuka prawdziwej zimy i idealnych warunków do freeride’u. Najlepsi na świecie zawodnicy przemierzają tysiące kilometrów, nie licząc się z wyrzeczeniami i kosztami w poszukiwaniu śnieżnej Atlantydy, a kiedy już ją znajdą, tracą rozum i rzucają się w wir białego szaleństwa. Górskie szczyty w Grecji, Kosowie, Japonii, Kanadzie, USA i ewolucje największych śmiałków na świecie dadzą ci zastrzyk energii na cały tegoroczny sezon. Występują m.in.: Angel Collinson, Bryan Iguchi, Cam Riley, Clayton Vila, Colter Hinchliffe.

Żeby wygrać zaproszenie  trzeba do 19 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Co to jest freeride?

Wygrywa 12 osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.
Zgłoś uwagę