Bilety na „Niebezpieczne związki" do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15.03 do godz. 9 

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na teatr "Niebezpieczne związki" ważne w dniu 17.03 do Multikina Arkady Wrocławskie o godz. 19.

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „Niebezpieczne związki”. Sztukę będzie można zobaczyć 17 marca w Multikinie Arkady Wrocławskie. 

Po niezwykle udanych transmisjach „Koriolana” i „Króla Leara”, National Theatre Live prezentuje długo wyczekiwaną, nową inscenizację teatru Donmar Warehouse – „Niebezpieczne związki”. Spektakl wyreżyserowała Josie Rourke, a w obsadzie znaleźli się: Elaine Cassidy, Janet McTeer oraz Dominic West.

W 1782 roku powieść Choderlosa de Laclosa o seksie, intrygach i zdradzie w przedrewolucyjnej Francji zgorszyła elegancki świat. Dwieście lat później teatralna adaptacja Christophera Hamptona wzniosła powieść na nowy poziom zdobywając Nagrodę Oliviera i Evening Standard Awards dla najlepszego spektaklu. Inscenizacja Josie Rourke została przygotowana na trzydziestą rocznicę prapremiery sztuki. 

Byli kochankowie, markiza de Merteuil i wicehrabia de Valmont, konkurują w uwodzeniu i zemście za miłosne zniewagi. Merteuil skłania Valmonta do uwiedzenia niewinnej Cecile de Volanges przed nocą poślubną, ale Valmont za cel obrał przede wszystkim uroczą, cnotliwą i piękną Madame de Tourvel. Podczas pełnych wyrafinowania i okrucieństwa miłosnych gier arystokratów, którzy drwią z miłości i reputacji innych, ich uczucia i miłość własna okażą się bardziej kruche, niż przypuszczali.

Spektakl zobaczymy 17 marca o godzinie 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie. 

Żeby wygrać bilety  trzeba do 15 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakim rodzajem powieści są „Niebezpieczne związki"?

Wygrywa co siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.

 
Zgłoś uwagę