Bilety na „Most szpiegów” do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 grudnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na „Most szpiegów” Stevena Spielberga do Heliosa Bielany (dowolny termin od czwartku 17 grudnia). Najnowszy film amerykańskiego reżysera to thriller szpiegowski, którego akcja rozgrywa się w okresie Zimnej wojny przełomu lat 50-tych i 60-tych XX wieku. Amerykański prawnik zostaje wysłany przez CIA do Berlina Wschodniego, by pomóc w uwolnieniu przetrzymywanego tam pilota wojskowego.
W rolach głównych: dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks („Filadelfia”, „Forrest Gump”), nominowana do Oscara Amy Ryan („Gdzie jesteś Amando?”, „Wojna światów”), nominowany do Oscara Alan Alda („Aviator”, serial TV „MASH”) i Mark Rylance („Kochanice króla”, „Anonimus”).

Aby wygrać podwójne zaproszenie na „Most szpiegów” do Heliosa Magnolia trzeba do 17 grudnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jakie miasto "zagrał" Wrocław w „Moście szpiegów”? Podpowiedź znajdziecie w „Most szpiegów” Spielberga od dziś w kinach.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę