Bilety na „Miss Saigon” do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 24.10 do godz. 14


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Miss Saigon” ważne w dniu 27.10.2016 do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Legendarny musical autorstwa Claude-Michela Schönberga “Miss Saigon” powraca na jedną noc do kin! Świętuj 25-lecie musicalu 27 października o godz. 18.00 w Multikinie.

To niezwykłe przedstawienie z okazji 25-lecia musicalu zagrano przed pełną widownią, a wystąpili w nim także członkowie oryginalnej obsady, m.in. Jonathan Pryce i Lea Salonga. Ta nowa inscenizacja została doceniona zarówno przez krytyków, jak i przez publiczność. Daily Telegraph określił ją jako „najbardziej zachwycający, porywający i świetnie zagrany musical”, a Daily Mail jako „najlepszy musical wszechczasów”.
To historia miłości młodej, osieroconej barmanki Kim i amerykańskiego żołnierza Chrisa, rozdzielonych po upadku Sajgonu.

MISS SAIGON: THE 25th ANNIVERSARY PERFORMANCE będzie można zobaczyć 27 października 2016 o godz. 18.00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 24.10 do godz.14 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Gdzie i kiedy po raz pierwszy w Polsce wystawiono „Miss Saigon”?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę