Bilety na „Królestwo” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 9.09 do godz.10


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „Królestwo” w sobotę 10.09 o 18.30 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

To przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego Jacquesa Perrina iJacquesa Cluzauda. To wypełniona pięknymi zdjęciami przyrody opowieść o dzikich mieszkańcach prapuszczy, pokrywającej kiedyś nasz kontynent. Film w repertuarze DCF-u od 16 września.

„Królestwo” to nowy film współtwórców słynnych dokumentów przyrodniczych: „Mikrokosmos” (1996), „Makrokosmos” (2001) i „Oceany” (2009). Tym razem zapraszają nas oni do niezwykłego świata prapuszczy, aby oczami jej mieszkańców odkryć przed nami historię natury, naszego kontynentu i człowieka od epoki lodowcowej do czasów współczesnych.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do piątku 9 września do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Co znaczy w języku polskim oryginalny tytuł filmu „Królestwo”?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę