Bilety na „Katów” do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 6 lutego do godz.10

Mamy dla was 1 podójne zaproszenie na „Katów” do Multikina Arkady Wrocławiskie w dniu 9 lutego o godz. 19.

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Kaci” z Davidem Morrisseyem według Martina McDonagha. Przebojową komedie twórcy filmu „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” („In Bruges”) będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.

„Kaci” to czarna komedia umieszczona przez brytyjskich krytyków na prestiżowej liście najlepszych spektakli teatralnych 2015 roku. W swoim ulubionym małym pubie w mieście Oldham na północy Anglii Harry jest lokalnym celebrytą. Ale co ma począć drugi najlepszy kat w Anglii w dniu, w którym zniesiono karę przez powieszenie? Tłum niedoświadczonych dziennikarzy oraz stałych bywalców pubu umiera z ciekawości, jaka będzie reakcja Harry’ego na tę wieść. Natomiast jego stary pomocniki Syd oraz dziwak Mooney mają zupełnie inne plany… Reżyseruje Matthew Dunster.

Aby wygrać bilety trzeba do 6.02 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak brzmi tytuł filmu wyreżyserowanego przez Martina McDonagha nominowanego do Oskara?

Wygrywa  piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. Zgłoś uwagę