Bilety na „Hamleta” do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30.09 do godz. 15


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Hamleta” ważne w dniu 04.10 do Multikina Arkady Wrocławskie. 

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Royal Shakespeare Company w Multikinie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Hamlet”. Spektakl w reżyserii Simona Godwin z Paapą Essiedu w roli tytułowej będzie można zobaczyć tylko 4 i 17 października 2016 roku o godz. 19 w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Hamlet ma świat u swoich stóp. Jest młody, bogaty i żyje jak król, studiując za granicą. Docierają jednak do niego wieści o śmierci ojca. Po powrocie zastaje w domu zupełnie inny świat, w którym nie ma już nic pewnego, a ojczyzna staje się obczyzną. Próbując zrozumieć swoje miejsce w nowym porządku rzeczy, staje przed trudnym wyborem: poddać się, lub gniewnie stawić czoła niesprawiedliwości nowej rzeczywistości. 

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 30 września do godz.15 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Z jakiego kraju pochodzi Hamlet w oryginale sztuki?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 
Zgłoś uwagę