Bilety na film „Leonard Cohen: I’m Your Man” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25.11 do godz. 10


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na specjalny pokaz filmu „Leonard Cohen: I’m Your Man” w sobotę 26.11 o 16.00 do Dolnośląskiego Centtum Filmowego.

Odkąd w 1967 roku Leonard Cohen z rozmachem wszedł na scenę muzyczną, nieustannie  inspirował kolejne pokolenia niepowtarzalną osobowością i niesamowitą muzyką. Był niewątpliwie jednym z najbardziej oryginalnych muzyków i jednym z niewielu, którzy po osiągnięciu sławy w latach sześćdziesiątych tworzyli do dziś. Film Lian Lunson przybliży nam utwory, wiersze i życie jednego z najbardziej cenionych i wpływowych współczesnych muzyków i piosenkarzy, który zmarł 7 listopada 2016 r.

W styczniu 2005 roku Lian Lunson wyjechała do Sydney by nakręcić historyczny już koncert „Came So Far For Beauty”, w hołdzie dla Leonarda Cohena. Wystawiony został w Sydney Opera House i wyprodukowany przez słynnego Hala Willnera. „Leonard Cohen: I’m Your Man” przeplata wywiady z wykonawcami utworów Cohena z fragmentami koncertu. Gwoździem programu był utwór „Tower of Song”, który zaśpiewał razem z Bono/U2. Oprócz tego możemy posłuchać o jego burzliwej przeszłości i o tym jak tworzył. W wywiadach muzyk często posiłkuje się swoimi utworami, unikatowymi fotografiami i poezją. Całość okraszona jest fantastycznymi anegdotami; daje też znać o sobie cierpkie poczucie humoru Cohena.

Aby wygrać bilety trzeba do 25.11  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jacy muzycy opowiadają w filmie o Leonardzie Cohenie?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę