Bilety na „El Clan" do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4.03 do godz.9 

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu „El Clan” w Dyskusyjnym Klubie Filmowym w poniedziałek 7.03 o 20.00 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza w poniedziałek 7 marca o 20.00 na pokaz przedpremierowy filmu Pabla Trapero, nagrodzonego Srebrnym Lwem dla najlepszego reżysera w Wenecji. To oparty na faktach, cieszący się wielką popularnością w Argentynie thriller o bezwzględnej rodzinie przestępców. 

Argentyna, początek lat 80. Za obrazem tradycyjnej rodziny z dzielnicy San Isidro kryje się złowieszczy klan, aranżujący porwania oraz dokonujący morderstw. Na czele klanu stoi Arquímedes – krewki ojciec, mózg wszystkich operacji, wyglądający czasem jak niegroźny dziadek z sąsiedztwa, a czasem jak wcielony diabeł o zimnym spojrzeniu. Alejandro, jego najstarszy syn, gwiazda słynnej drużyny rugby CASI, umiejętnie wskazuje mu potencjalne ofiary. Jego sława sprawia, że jest on poza podejrzeniami. Pozostali członkowie rodziny, w mniejszym lub większym stopniu, są zaangażowani w porwania i mają swój udział w zyskach z okupu od rodzin ofiar.

Żeby wygrać bilety  trzeba do 4 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto jest producentem filmu „El Clan"?

Wygrywa co siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.Zgłoś uwagę