Bilety na Christmas Cup Wrocław [ZAKOŃCZONY]

Ten turniej to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Europy 2016 w piłce ręcznej. 28 i 29 grudnia we Wrocławiu zmierzą się cztery zespoły, w tym reprezentacja Polski. Nie macie pomysłu na gwiazdkowy prezent? Może właśnie bilety na turniej - mamy dla Was zaproszenia.


Oddamy cztery podwójne jednodniowe bilety na pierwszy dzień turnieju (poniedziałek 28 grudnia), czyli możliwość zobaczenia dwóch meczów: Iranu z Czechami i Polski z Czechami. Pierwszy startuje o godzinie 17.30, a drugi o 20.00. Turniej rozgrywany będzie we wrocławskiej Hali Stulecia.

Aby wygrać wejściówki w formularzu zgłoszeniowym wpiszcie poprawną odpowiedz na pytanie: Ilu piłkarzy ręcznych jednego zespołu gra na boisku podczas meczu?

Oprócz poprawnej odpowiedzi w formularzu wpiszcie imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego i adres mailowy. Konkurs trwa do poniedziałku, 14 grudnia, do południa. Wygrywa pierwsza, dziesiąta, dwudziesta i trzydziesta osoba, która wyśle do nas prawidłową odpowiedź.

Laureatów powiadomimy telefonicznie. Jeśli z jakiś powodów nie będziemy mogli skontaktować się ze zwycięzcami, nagroda automatycznie przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieli poprawnej odpowiedzi.

Zgłoś uwagę