Bilety na "Amy" [ZAKOŃCZONY]

Oczekiwana filmowa biografia ikony popkultury, zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat piosenkarki Amy Winehouse wchodzi do kin. Mamy do oddania 5 podwójnych zaproszeń na seanse w Kinie Nowe Horyzonty.


Oczekiwana filmowa biografia ikony popkultury, zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat piosenkarki Amy Winehouse wchodzi do kin. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film został zrealizowany z wykorzystaniem nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazuje zawrotną karierę brytyjskiej wokalistki, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

Recenzja filmu - czytaj tutaj.

Mamy do oddania 5 podwójnych zaproszeń na seanse w Kinie Nowe Horyzonty. Bilety są do wykorzystania w dniach 7-13 sierpnia - repertuar na stronie kina.

Jak grać, żeby wygrać? Wystarczy wymienić jeden z utworów piosenkarki, odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem e-mail należy zamieścić w formularzu znajdującym się pod tym artykułem. Konkurs trwa od czwartku (6 sierpnia) od godz. 14.00 do piątku (7 sierpnia) do godziny 12.00. Wygrywa co 5 osoba. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Zgłoś uwagę