Biegi Sylwestrowe 2018 na Dolnym Śląsku [ZAPISY]

Koniec roku i Sylwester mogą być doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku. Na Dolnym Śląsku odbędą się kolejne edycje biegów sylwestrowych: w Trzebnicy oraz w Jelczu-Laskowicach. Natomiast na początku lutego 2019 r. biegacze będą konkurować na ulicach Wrocławia w Biegu Karnawałowym.


Na wszystkie biegi wciąż trwają zapisy. Szczegóły dotyczące opłat startowych i regulaminów znajdziecie poniżej.

34. Uliczny Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy

W Trzebnicy odbędzie się 34. Uliczny Bieg Sylwestrowy. Już po raz siódmy wydarzenie wzbogacone zostanie o wymiar charytatywny. W tym roku uczestnicy pobiegną dla Marcina i Przemka, którzy od urodzenia chorują na dystrofię mięśniową typu Beckera i Duchena i muszą być pod stałą opieką lekarzy i rehabilitantów.

Dystans biegu głównego wyniesie 10 kilometrów. Początek o godzinie 12.00. Zapisy prowadzone na stronie internetowej organizatora do 27 grudnia 2018 r. Koszt uczestnictwa w biegu to: 40 złotych dla mieszkańców Trzebnicy i zawodników Pro-Run oraz 70 złotych dla pozostałych.

34. Uliczny Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy

34. Uliczny Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy

Biegi i maratony / Dla wszystkich
Termin 31 grudnia 2018 12:00

Miejsce Urząd Gminy Trzebnica

Zobacz

IV Bieg Sylwestrowy w Jelczu-Laskowicach

Kolejny bieg sylwestrowy odbędzie się w podwrocławskim Jelczu-Laskowicach. Biegacze zmierzą się na dystansie 5 i 10 kilometrów. Uczestnicy będą mieli do pokonania jedną lub dwie pięciokilometrowe pętle. Start i meta będą się znajdować na terenie Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice.

Uczestnicy będą mieli do pokonania jedną lub dwie pięciokilometrowe pętle. Do udziału w biegu mają prawo wszyscy, którzy ukończyli 16 lat (na dystansie 5 km wystarczy mieć ukończone 14 lat). Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Na zakończenie zawodów organizatorzy przewidują poczęstunek oraz konkurs z nagrodami.

Zapisy trwają do 23 grudnia 2018 r. i prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy oraz w biurze zawodów. Poprzez formularz do 10 grudnia opłata rejestracyjna wynosi 35 złotych. W biurze zawodów oraz po 10 grudnia koszt zapisu to 50 złotych.

IV Totota Bieg Sylwestrowy

IV Totota Bieg Sylwestrowy

Biegi i maratony / Dla wszystkich
Termin 31 grudnia 2018 11:00

Miejsce Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz -Laskowice

Zobacz

Bieg Karnawałowy 2019 we Wrocławiu

2 lutego 2019 r. odbędzie się kolejna edycja Biegu Karnawałowego w stolicy Dolnego Śląska. Start i meta spod Hotelu GEM, gdzie będzie można w kolorowym noworocznym towarzystwie sprawdzić swoją kondycję na dystansie 10 km. Imprezie towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie. Zwieńczeniem biegu, poza nagrodami w poszczególnych klasyfikacjach, będzie dla każdego odlewany medal oraz maska w pakiecie startowym.

Więcej informacji oraz zapisy (40 lub 50 złotych) dostępne tutaj.

Bieg Karnawałowy 2019

Bieg Karnawałowy 2019

Termin 2 lutego 2019 11:00

Miejsce Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM

Zobacz


Zgłoś uwagę