Bieg Rodzinny – impreza towarzysząca 34. PKO Wrocław Maratonu

PKO Bieg Rodzinny to doskonała okazja, by "zarazić" swoich bliskich pasją biegową! Impreza towarzysząca 34. PKO Wrocław Maratonowi to propozycja zarówno dla mieszkańców Wrocławia jak i rodzin, które przybyły do Stolicy Dolnego Śląska razem ze swoimi najbliższymi – maratończykami.


Rodzinne zmagania od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rok temu w imprezie wzięło udział 3,5 tys. osób. W tym roku limit uczestników ustalono na 4000 osób! Amatorzy biegania, którzy wyruszą na trasę bezpośrednio po starcie 34. PKO Wrocław Maratonu ok. godz. 9.15, będą mieli do pokonania dystans 2 km.  Zapisy do biegu zostały uruchomione 1 sierpnia.

Wydarzenie ma charakter otwarty, liczy się udział, a nie wynik. Mogą w niej wziąć udział wszyscy chętni - niezależnie od wieku. Zachęcamy do startu wspólnie ze znajomymi i bliskimi! Każdy z uczestników, który się zapisze otrzyma pamiątkową koszulkę techniczną wysokiej jakości - idealną do biegania.

Aby wziąć udział w biegu należy się zapisać i zapłacić symboliczne 10 zł za koszulkę i numer startowy.

Zapisać się można:

1. Drogą internetową - www.wroclawmaraton.pl w dziale "PKO Bieg Rodzinny -> Zgłoszenia"

2. Od 2 września do 8 września – bezpośrednio w punkcie PKO Biegu Olimpijskiego w galerii handlowej Sky Tower we Wrocławiu (1 piętro)

Koszulkę i numer startowy można odebrać w terminie:

1. Od 2 do 8 września w punkcie PKO Biegu Olimpijskiego w galerii handlowej Sky Tower.

2. Od 9 września do 11 września w godzinach pracy biura Wrocław Maratonu – Stadion Olimpijski, Hala wielofunkcyjna AWF Wrocław.

UWAGA! Liczba numerów startowych i koszulek ograniczona!

Zgłoś uwagę