Biało-czerwone marzenia - dla małych kibiców [ZAKOŃCZONY]

O tej książce będą marzyć wszyscy chłopcy i dziewczęta, którzy kochają futbol. To prawdziwy niezbędnik każdego małego kibica. Ilustrowany przewodnik po polskiej piłce nożnej pt „Biało-czerwone marzenia” autorstwa Romka Pawlaka jest do wygrania w naszym konkursie. 


Jest to pierwsza książka dla najmłodszych o polskiej reprezentacji piłkarskiej i jej awansie do finałów Euro 2016. Znajdziecie tam mnóstwo barwnych historii, współczesne i dawne gwiazdy polskiego futbolu, przypomnicie sobie największe sukcesy biało-czerwonych. Na dodatek wszystko jest bogato ilustrowane.

Dla naszych czytelników mamy 5 egzemplarzy. Aby wygrać wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. W zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym wpiszcie odpowiedź na pytanie:

Na jakiej pozycji grał Jan Tomaszewski?

Konkurs trwa do 4 grudnia. Wygrywa co piąta osoba, która odpowie poprawnie na nasze pytanie. Laureatów powiadomimy telefonicznie. W razie niemożności skontaktowania się z wygranym, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy. W formularzu zgłoszeniowym, oprócz imienia i nazwiska podajcie numer telefonu i adres mailowy. Życzymy dobrej zabawy i zapraszamy do konkursu.

Zgłoś uwagę