„BFG: Bardzo Fajny Gigant” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 1 lipca do godz.9


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na pokazy filmu „BFG: Bardzo Fajny Gigant” w ramach Wakacji w Kinie w dniach 1-7.07  do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Najnowszy film Stevena Spielberga „BFG: Bardzo Fajny Gigant” jest udaną ekranizacją kultowej w krajach anglosaskich książki Roalda Dahla. „BFG” to wzruszająca i zabawna historia, wsparta fantastyczną oprawą wizualną (za zdjęcia odpowiadał stały współpracownik Spielberga, Janusz Kamiński), gwarantująca niezwykłą filmową przygodę dla całej rodziny. To porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.

W samym środku czarnej nocy, gdy wszystkie dzieci i dorośli śpią w najlepsze, mroczne istoty wychodzą z ukrycia i przejmują na kilka chwil cały świat. Właśnie takie historie od dziecka słyszała 10-letnia, acz nad wyraz rozwinięta intelektualnie Sophie. Nic więc dziwnego, że dziewczynka tej konkretnej nocy nie mogła zasnąć – wygramoliła się z łóżka, założyła na nos okulary i wychyliła się przez okno, by ujrzeć świat w odbiciach księżycowego blasku. W tej niepokojącej, srebrzystej poświacie znana jej dobrze ulica wyglądała jak jakaś baśniowa wioska. Aż tu nagle, z cienia w jej kierunku poczęło zmierzać coś wręcz ogromnego. Był to BFG – Bardzo Fajny Gigant, który wykradł Sophie z sierocińca i porwał ją do odległej Krainy Olbrzymów.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 1 lipca do godz.9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Pod jakim tytułem znana była w Polsce powieść Roalda Dahla?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę